ÇADIR VE TENTE SEKTÖRÜNDEKİ SİZLERE SUNUYORUZ

Dry çadır ve tente sektöründe bilgi ve birikimlerimizi sistemli ve titiz çalışmayla birileştirerek en iyisini siz müşterilerimize sunmaktayız. Çadır ve branda bir çok iş sektörünün olmazsa olmaz bir ihtiyacıdır. Kurum olarak prensiplerimizin ilk sırasında müşteri memnuniyeti önceliktedir. Bu yüzden de ürünün yapılan alana, mekana, hava şartlarına , ihtiyacı tam olarak karşılamasına , ayrıca göz zevkine hitap edecek şekilde sağlam , dayanıklı olacak şekilde imal edilip, kalıcı ve gecici olarak montaj edilmektedir.

Faaliyet alanlarımız ise;

Kapalı halı saha, kapalı halı saha brandası , spor tesisi, tenis cort, depo çadırı, hangar çadırı, şantiye çadırı, alan kapatma, iftar çadırı, membran yapılar, afet çadırı, acil durum çadırı, havuz brandaları, kamelye, askeri çadır, soğuk iklim çadırı, yemekhane çadırı, yatakhane çadırı, yat brandaları, parti çadırı, çatı tente, tören çadırları, protokol çadırı, yarasa çadırı, şeffaf kaplama, gösteri çadırları, asma germe sistemleri, kış bahçeleri, gölge sistemleri , çelik yapılar, tır brandaları, kayar perde sistemleri , kamyonet tentesi , deprem çadırları, outlet çadırlar.

Ürün çeşitliliğiyle her kesime,ulaşabilmenin ve hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Her mevsim ve her yerde hizmetinizdeyiz.

WhatsApp Mesaj
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?